Styl streetwear

streetwear

Czym jest streetwear, wie pewnie każdy, kto choć odrobinę interesuje się modą. Głównym założeniem tego stylu jest bowiem prostota. Ubrania bazują na prostych, nieprzekombinowanych formach i zachowane są raczej w stonowanej kolorystyce. Dzięki temu ubrania w stylu streetwear są bardzo wygodne i idealnie nadają się do noszenia na co dzień streetwearpo mieście.
W tym stylu bardzo ważny jest także minimalizm. Wybierając więc typowy streetwear, lepiej zrezygnować z dużej ilości dodatków, czy rzucających się w oczy akcesoriów. Zasada im mniej, tym lepiej, idealnie się tutaj sprawdzi.

Jakie najbardziej zadziwiające połączenia można zaobserwować wśród osób ubierających się zgodnie z ruchem streetwear?

Z całą pewnością wiele połączeń jest bardzo nieoczywistych, dzięki czemu od razu przyciągają one wzrok. Za każdym razem jednak ważne jest, aby styl ten był prosty i minimalistyczny.
Bardzo ciekawym połączeniem są na pewno buty sportowe i elegancka sukienka. Trend ten wszedł do świata mody już jakiś czas temu.
Na tego typu lekką sukienkę warto zarzucić sweter w stylu oversize, który sprawi, że cały look stanie się jeszcze bardziej nieoczywisty i unikatowy.
W stylu streetwear sprawdzą się idealnie także wszelkiego rodzaju sportowe koszulki połączone z jeansowymi mini spódniczkami.
Główną zasadą tego stylu jest przecież dobra zabawa i wygoda. To dlatego opcji do mieszania ze sobą ubrań i stylów jest bardzo dużo.