To tylko Vans?

Vans to amerykański producent butów do skateboardingu i nie tylko. Od 1996 roku firma jest głównym sponsorem corocznego festiwalu rockowego Vans Warped Tour.

Czapka z daszkiem Vans

W dzisiejszych czasach noszenie czapek stało się bardzo popularne. Można je nosić na wiele sposobów. Z daszkiem z przodu lub z tyłu. Czapka Vans (https://supersklep.pl/czapki-z-daszkiem/vans) odznacza się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Wszystko dlatego, że została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jest to z pewnością ogromna zaleta takiego modelu. Czapki są dostępne w różnych kolorach oraz wzorach, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Historia marki

W 1944 roku Paul Van Doren porzucił szkołę średnią w 8 klasie w wieku czternastu lat, kiedy zdał sobie sprawę, że nie lubi szkoły. Miał wielką pasję. Matce Paula, Rena, nie podobała się myśl, że Paul jest bez pracy i nie chodzi do szkoły, więc nalegała, aby znalazł pracę u Randy’ego, producenta obuwia. Jego praca polegała na zamiataniu podłóg i robieniu butów. Paul ostatecznie został wiceprezesem spółki w wieku zaledwie 34 lat. Randy stał się jednym z największych producentów obuwia w USA. Firma produkowała buty i sprzedawała je. Oprócz tego czapka z daszkiem vans stała się prawdziwy hitem. Każdy chciał ją mieć. Pasuje ona nie tylko mężczyznom, ale również kobietom. Czapka vans wyróżnia się, więc dzięki niej można prezentować się dość oryginalnie na zatłoczonej ulicy. Firma zbudowała swój pierwszy skatepark w Huntington Beach w Kalifornii, który został otwarty dla publiczności w 2010 roku. Vans czapka jeest dostępna w atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Prezentuje się ona naprawdę stylowo.

Vans czapka to niezbędny element garderoby osoby, która chce wyróżnić się na ulicy.